خرید عمده جاسوئیچی چرم طبیعی

خرید جاسوئیچی چرم طبیعی که با بهترین دوخت و تزئین عرضه میشود را میتوان از همه شهرهای ایران که تولید داخلی است فراهم کرد و شهرهای فعال در حوزه تولید محصولات چرمی همچون:

  • همدان
  • تبریز
  • شیراز
  • چرم درسا مشهد و…

می باشند که همه در این بازار ها با تولیدی خلاقانه فعالیت دارند که جاسوئیچی چرم یکی از ایده های زیباست و قیمت مناسب هم دارد و میتوان به راحتی تهیه کرد. همچنین جاسوئیچی های کمری وجود  دارد  که با استفاده از قلاب های کمری مرغوب با زنجیر بدون زنجیر در رنگهای مشکی، قهوه ای، عسلی، زرشکی، مخاطبان زیادی دارد. جاکلیدی ها در جنس ها و اشکال متفاوتی تهیه میشوند که وسیله مناسبی برای نگهداری کلید در کنارهم میباشد.

ابعاد و مشخصات جاسوئیچی چرم طبیعی

ابعاد و مشخصات جاسوئیچی چرم طبیعی

ایرانیان با پیشینه سه هزار ساله، اولین و قدیمی ترین تولیدکنندگان چرم در جهان هستند. در جاسوئیچی چرم ، چرم بکار رفته از پوست حیواناتی است که با استفاده از مواد شیمیایی و کارهای فیزیکی از حالت ابتدایی درآمده و دباغی شده. هرکدام از جاسوئیچی ها میتوانند طرح و یا سمبل مربوط به ماه های مختلف باشند، این سمبل ها در تمدن های گوناگون دارای نمادهای بازگو کننده مفهومی هستند و ابعاد مختلفی در حدود3×10.5 و یا بیشتر دارند. دارای بافت های بسیار ریزی هستند و معمولا دوربند چرم توسط نخ ابریشمی دوخته میشود.

 

مرکز خرید عمده جاسوئیچی چرم طبیعی

مرکز خرید عمده جاسوئیچی چرم طبیعی

فروش عمده جاکلیدی چرم تبلیغاتی به وسیله افراد مختلفی انجام می شود. خرید جاسوئیچی چرم طبیعی فانتزی بعنوان هدیه بسیار مناسب است که این جاسوئیچی از یراق آلات ، حلقه و زنجیر در شکلهای متنوع تولید می شود. همچنین انواع نوشته و اشکال با چاپ لیزری و حرارتی از طریق چاپ رو چرم حک میشود تا یک جاسوئیچی شکیل ارائه شود. برای خرید جاسوئیچی ها میتوان به راحتی به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی مراجعه کرد. ست چرم مردانه که شامل دو تکه کیف پول و کمربند با جنس چرم تهیه شده نیز بعنوان هدیه در مرکز خرید به خوبی به فروش میرسد. جاکلیدی چرمی تبلیغاتی جزء کاربردی ترین هدیه های تبلیغاتی می باشد که هم بدلیل کوچک بودن و هم به علت جنس های مختلف و مرغوب که در تولید آن بکار رفته توسط یوگیفت به فروش می رسد.