دستبند چرمی

تابستان مراحل بزرگی را طی می کند و در حالی که دستبند چرم شما در زمستان خدمات خوبی را انجام داده است، شاید اکنون از خود بپرسید که آیا در ماه های تابستان به مراقبت متفاوتی نیاز دارد، آیا بو می کشد و وقتی در یک طوفان تابستانی قرار می گیرید چه اتفاقی می افتد.

مشخصات، قیمت و خرید دستبند مردانه مون بلان مدل چرم ساده کد 900127 | دیجی‌کالا

فروش چرم اشبالت

یکی از قبل: فقط به این دلیل که تابستان است، این بدان معنا نیست که شما باید بدون چرم گوسفندی کار کنید! مخصوصاً با دستبندهای چرمی گشاد، در فصل گرم باید هیچ نگرانی نداشته باشید.

بند چرم محصولی طبیعی است که برای ماندگاری طولانی مدت نیاز به مراقبت و توجه دارد، به خصوص در تابستان که گرما، آب نمک و عرق می تواند به او آسیب برساند.

نکته 1: دستبندهای خود را مرتباً عوض کنید

درست مانند شلوار چرمی، دستبندهای چرمی نیز مستقیماً با پوست شما تماس دارند. با این حال، شما می توانید دستبند خود را به غیر از اینکه این کار را با لباس های خود انجام می دهید فقط داخل ماشین لباسشویی بیندازید. بنابراین چگونه می توانید مطمئن شوید که دستبند چرمی شما تا زمانی که ممکن است زیبا بماند؟ یکی از ساده ترین راه ها این است که آن را در 365 روز سال نپوشید. منطقی است، درست است؟

دستبند خود را گهگاهی استراحت دهید تا بتواند بدون اینکه دور پوست شما پیچیده شود نفس بکشد. شاید حتی چندین برند داشته باشید و بتوانید آنها را به طور متناوب بپوشید.

دستبند چرم مردانه مونت بلنک 6 پنج دوره

پارچه چرم مصنوعی

نکته 2: دستبند چرمی خود را دور از رطوبت نگه دارید

چرم یک ماده طبیعی است، بنابراین “زنده” است. پیر می شود، تغییر می کند، پتینه می شود. رطوبت و عرق در تابستان عنصری حیاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد. همانطور که قبلا ذکر شد، نمی توانید به راحتی بند چرم طرح دار خود را به عنوان جوراب کثیف بشویید. به خصوص در تابستان مهم است که دستبند را مرتباً عوض کنید و مدام آن را نپوشید. عصر آن را بردارید و همیشه بگذارید خوب خشک شود.

این نیز به خودی خود قابل درک است: هرگز با دستبند چرمی خود شنا نکنید و مانند قبل از باران از آن محافظت کنید. اگر خیس است، بگذارید خوب خشک شود و سپس با یک کرم از آن مراقبت کنید!

 

نکته 3: به یاد داشته باشید که از دستبند خود نگهداری کنید

چرم باید مرتباً از رطوبت نگهداری و تامین شود. این پوست است. اگر او را با لوسیون له نکنید چه اتفاقی برای دستان شما می افتد؟ درست: شما خشک خواهید شد. گاهی حتی آنقدر خشک می شوند که ترک می خورند، درست است؟ در مورد نوارهای چرمی نیز همینطور است. برای جلوگیری از خشک شدن و ترک خوردن آنها، توصیه می کنیم از کرم مخصوص چرم یا واکس چرم بوفالو مراقبت کنید.

این یک نسیم است: ابتدا گرد و غبار را با یک پارچه با حداقل مرطوب پاک کنید، سپس کرم را به آرامی با حرکات دایره ای کوچک روی نوار خود ماساژ دهید تا صاف و کدر شود. چرم با طول عمر از شما تشکر خواهد کرد.

مشخصات، قیمت و خرید دستبند چرم رولکس | دی تاپ

 

نکته 4: با دستبندهای چرمی خود با احتیاط رفتار کنید

چه چیزی بدتر از شنا کردن با بند چرمی است؟ هر روز صبح در حالی که با خشونت خلق می کنید تا آن را بکشید و چروک کنید – و همین طور هر شب وقتی دوباره آن را می گیرید. هر بار که دستبند خود را می‌کشید، به شدت تحت فشار قرار می‌گیرد و به محل حمله (بیشتر روی چین) اشاره می‌کند، به خصوص لکه‌های ناخوشایند. چرم از عواقب آن رنج خواهد برد. بنابراین، هنگام بستن و درآوردن دستبند همیشه به دلیل اینکه جنس نجیب و نسبتاً شکننده ای است.

 

نکته 5: بوهای نامطبوع

با وجود تمام احتیاط ها و مراقبت ها، ممکن است دستبند چرمی شما بوی جوش بدهد. بدون استرس، این پایان دنیا نیست